משרד חקירות

אודות משרד חקירות –

כל משרד חקירות חייב להיות עם רישיון ממשרד המשפטים, וגם העובדים בתחום החקירות כגון חוקרים למיניהם חייבים לשאת רישיון מוכר. בדרך כלל כל משרד חקירות מתמחה בסוג מסוים של חקירות כגון: חקירות אישיות, חקירות פליליות, חקירות כלכליות, חקירות פרטיות וכד'. ברגע שמתחילה חקירה המשרד והחוקר מתחייבים לדיסקרטיות מלאה בכל הנוגע לפרטי החקירה ותוצאותיה, כמו כן המשרד מגבש כמה דרכי פעולה בכל זמן בשעות היממה. חוקרי המשרד יכולים לתת עדויות בבית המשפט במקרה שגובשה תביעה.

אופן שיטת העבודה-

החוקרים חותרים למטרה בדרכים מגוונות, תלוי בסוג החקירה. אספת מידע וראיות, עד הפרטים הקטנים ביותר, בשלבי החקירה לפעמים מתפתחים כיוונים שאליהם לא ציפו לכן חשוב להתכונן לכל תפנית בחקריה כגון: ציוד משוכלל, התניידות, מכשירי האזנה, מצלמות נסתרות, וכד'. כידוע האזנות סתר על פי החוק הישראלי אסורות, לכו חוקרים צריכים להפעיל שיטות דומות אחרות לצורך מתן עדות בבית המשפט, למרות שאפשרי בדרך חוקית לאשר זאת. כמו כן התמצאותם של החוקים יכולה להימצא בכל מקום, בדרך כלל לא תבחינו בין אזרח רגיל לחוקר באמצע תפקידו.

חשוב לציין שבחירת משרד החקירות הנו תהליך שמצריך חשיבה, בחירתכם במשרד חקירות שיטפל במקרה שלכם בצורה הצורה ביותר ושיהיה ניתן להוציא את המרב מכל חקירה שתעלה ליד. המשרד צריך בראש ובראשונה לשאת את דגל הנאמנות ולהבין שבכל מצב של גילויי פרטים יישאר לצידכם ולא ימכור אותם לצד השני במחי יד.

בתחום האיתור ניתן כיום להתחקות אחר כל פעולה הנעשית בכל התחומים:

צוות המעקב מבצע איסוף ראיות מוחשיות אודות איתורים מסוגים שונים בארץ ובחו"ל.

  • איתור אנשים (נעדרים, חייבים), רכוש (סחורות גנובות/ מזויפות), כלי רכב, נכסים, מסמכים ועוד.

  • איתור סוכנים מקומיים כחלק מחקירות בתחום הריגול העסקי והפרטי.