חקירות פרטיות

המעקב מספקת שירותי מודיעין בתחום הכלכלי.

חקירות פרטיות כוללת נושאים כגון:

  • מידע על מתחרים קיימים ופוטנציאליים.
  • לקוחות וספקים.
  • איתורים , נכסי דלא ניידי ,לקוחות, כלי רכב, נכסים, חשבונות בנקים.
  • חשיפת הונאות בעסקים ובדיקות מהימנות עובדים.
  • "הרמת מסך" משפטית לחברות

חקירות פרטיות-

איך להגן על העסק שלך?

כיום עולם העסקים עלול להיות מורכב ולא פשוט ועלול לגרום לתוצאות שליליות במידה וההתנהלות השוטפת אינה מתבצעת בצורה נכונה וחכמה. לפני פתיחת עסק או קשירת קשרים או סתם ביצוע עסקה של אדם ממוצע עם עסקים מגורם מסוים, רצוי לברר אודות אותו עסק שאיתו אנו רוצים לבצע עסקה.

חקירות פרטיות ניתן לעשות בדרכים שונות חשוב להתמקד בנושאים הפיננסים של אותו עסק. לערוך חקירה בהתאם לגורם המדובר ולפי הצרכים שלנו. חקירות כלכליות יכולות להקל עלינו בקבלת החלטות משמעותיות בחיינו בנוגע לביצוע עסקים עם אדם או חברה וכן במידה ויהיה צורך לעמוד מול אותו גורם בתביעה משפטית נגדו.

בתחום חקירות פרטיות יש המון פרטים שמצריכים בדיקות, כגון בדיקת סניפי הבנק של אותו גורם אליו הוא משויך, השקעות, נכסים אשר בבעלותו, מצבו הכלכלי והבריאותי, מקורות הכנסה, חובות, טביעות משפטיות שהתבצעו בעבר עם אותו גורם. במצבים פיננסים כל מידע שנוכל לדלות על אותו גורם שאיתו אנו רוצים לבצע עסקה יעזור לנו מאד בהמשך ההתנהלות ויגן עלינו מכניסה לבור ללא תחתית.

חקירות פרטיות בעבודה

עבודה וקריירה-

תופעה ידועה כאשר אדם מתחיל לחפש עבודה בתחילת דרכו או בשיא פריחתו בה הוא כשיר לעבוד, הוא נתקל בבעיות במציאת עבודה. מתעוררות השאלות כיצד לדעת במה לעסוק, איזה מקצוע יוכל להעניק לי: סיפוק רב, תחושת מימוש עצמי, וכן שכר גבוהה. בל נשכח שהעבודה היא חלק בלתי נפרד מחיינו והיא ברובה משתלטת על רוב המשך חיינו, אנחנו כאנשים חוקרים אחר עבודה שבה נוכל לממש את הפוטנציאל שלנו, להרגיש סיפוק שהתקדמנו במשהו, להבין שאנו תחת עשיה מתמדת. לא מספיק לנו רק למצוא עבודה, לעבוד לקבל שכר, וללכת הביתה, אנחנו זקוקים למקום עבודה שיגדיר אותנו, וייתן לנו קרקע פורייה למימוש השאיפות האישיות שלנו. אנחנו בוחרים לעבוד במקום שיממש את היכולות שלנו.

חברת השמה- חקירות פרטיות

ישנה אפשרות לעשות אבחון הכוונה מקצועית, בשביל לעזור לאדם בחקירות העבודה בחייו. האבחון בודק את אישיותו של האדם, ואת היכולות המקצועיים שלו, לדעת את תחומי העניין שלו, על מנת לבצע עליו חקירות עבודה שאליהם יתאים. מלבד האבחון נעשות שיחות עם יועצי השמה שבודקים את נתוני האבחון, ומנסים לתהות על קנקנו של הנבחן. לאחר מכן נערכת שיחה עם פסיכולוג תעסוקתי, שבודק מדוע אותו אדם הגיע למצב בו קשה לו להחליט את כיוונו בעבודה, ומה בדיוק הוא מחפש לעשות בחייו למימושו העצמי.

מסקנות האבחון הם יהיו מחד יצמצמו את מגוון העבודות שהוא מתאים אליהם, לקבוע לו מטרה שיוכל לעמוד בה, ומאידך למקד אותו בחקירת עבודה חכמה יותר, לכיון המטרה שנקבעה לו.

כתיבת תגובה