חוקר פרטי – מזימת הלסביות


גבר כבן 35 הכיר אישה בת גילו (רווקה, ללא ילדים). שבוע לאחר ההיכרות, החליטו השניים לעבור לגור יחדיו. הם שכרו דירה וריהטו אותה. כמו כל זוג צעיר שמתאהב, אף התווכחו לגבי צבעי הקירות ומיקום החפצים.

רקע והשתלשלות העניינים

כעבור שלושה חודשים, האישה נכנסה להיריון. פחות משבוע לפני שנודע לה על ההיריון, ביצעה הבחורה צעד חד צדדי, והחליטה במפתיע להיפרד מבן זוגה, ולעזוב את הדירה. הגבר חזר אל הדירה, ולא מצא את חפציה האישיים של הבחורה, וגם לא מכתב… הבחורה נעלמה מבלי להשאיר עקבות. הגבר שבור הלב, המשיך בחייו, לאחר שניסה לאתר את אהובת ליבו, אך ללא הצלחה.

כעבור תשעה חודשים, ילדה אותה הבחורה את תינוקה, כאשר הגבר כלל לא קיבל הזמנה ללידה ואפילו לא ידע מה הוא התאריך הלידה המיועד. על אף כל אלו, הגבר עדיין לא פנה אל חוקר פרטי בכדי שיבצע בדיקה פשוטה שתבדוק מה עלה בגורל הילד. שלושה חודשים מיום הלידה (כשנה מיום הפרידה), קיבל הגבר תביעה למזונות ותביעה לדמי מדור.

כניסת חוקר פרטי לתמונה

הגבר פנה אל מספר עורכי דין אשר בישרו לו שאין דבר שניתן לעשות, וכי הוא יצטרך לשלם את דמי המזונות עבור בנו, וכמובן גם את דמי המדור. סך כל התביעה עמד על סכום של 7,000 שקלים חדשים בחודש. לבסוף, הגיע אותו גבר אל עורך דין אשר מכיר את החוק ויודע להשתמש בכלי העבודה שנקרא חוקר פרטי ויכולותיו השונים. מתקיימת פגישה משלושת, בה הוחלט על מתווה פעילות; בשלב הראשון, יש למלא אחר הצורך של איתור הבחורה, ולאחר מכן יש לבדוק האם היא גרה לבד עם בנה או האם היא מועסקת באיזו עבודה.

חוקר פרטי החל במלאכתו, והצליח לאתר את הגברת ובנה באמצעות רישומי מחדר הלידה. חוקר פרטי מצא כי הגברת גרה בשכונה יוקרתית ועובדת במשרה מסודרת אשר מספקת לה הכנסה קבועה. חוקר פרטי אף הצליח לאתר כלי רכב אשר נרשם על שמה של האם. במהלך המעקבים והתצפית, התברר כי הגברת חיה בזוגיות עם אישה נוספת, וכי הן מנהלות משק בית משותף. כמו כן, במסגרת פעילותו של חוקר פרטי הוחדרה בחורה אשר התיידדה עם אותה גברת, ושם התגלה כי השתיים כבר נמצאות בזוגיות מזה מספר שנים ארוכות, וכי בעצם מדובר מזימה שתוכננה יחדיו עם בת זוגתה. השתיים חיפשו אחר גבר אשר יעבר אחת מהן, ולאחר מכן יכלכל אותן. כיום, ההליך נמצא בדיונים משפטיים.