חוקר פרטי – חקירות אישות


חושדים כי בן או בת הזוג שלכם, אינו איתכם יותר במלואו ורועה בשדות זרים? ובכן, ענף שלם בעולם החקירות מבוסס על פעולות של בגידות, והוא נקרא חקירות אישות. חקירות אישות הן כאשר שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי בכדי שימצא הוכחות ויביאו תמונות של בן או בת הזוג בוגדים. חקירות אישות שונות מחקירות בגידות, בכך שהן בהכרח מתבצעות בין בעל ואישה, ולא בין בני זוג או כאלו המעבירים את חייהם כידועים בציבור של מישהו.

יש מקום לחשוד?

פעמים רבות כאשר אחד מבני הזוג מתעסק עם אחר או אחרת, ומכניס את עצמו לעולם של בגידות, הוא משאיר אחריו שובל של סימנים. חוקר פרטי ידע לספר לכם כי כחלק מן הסימנים הללו, ניתן למצוא פעולות סביב האמצעים הטכנולוגיים; קרי, שימוש רב בטלפון הנייד בו הוא יוצר קשר עם המאהבת ולאחר מוחק ראיות, או במידה והוא יושב במחשב וישר סוגר חלונות כאשר מישהו נכנס לחדר. זה יכול להיות סימן להתכתבויות מיילים שאין הוא רוצה שתיחשפו אליהן. בנוסף, אופיו של הבוגד משתנה בדרך כלל, ומעבר לחוסר סבלנות וחוסר ביחס, הוא גם נראה עצבני-תזזיתי ומרבה לא ליצור קשר גופני או פיזי. גם פעולות עשויות להיות מחשידות, כמו שהייה "בעבודה" מעבר לשעות כבעבר ובזמן לא שיגרתי, שימוש בחברים כאליבים ורחיצה מתמדת במקלחת.

תוצאות העבודה

חוקר פרטי מיומן ומנוסה, יודע כי חקירות אישות אמנם שכיחות כיום, אך עדיין יש לקיימן במלוא המקצועיות והמקצוענות. חקירות אישות, יכולות להיות בעלות השלכות גדולות מאוד בהמשך, כמו מי יזכה למשמורת על הילדים, הסכמי תשלומי מזונות, חלוקת הנכסים והרכוש ועוד. על כן, במידה וחוקר פרטי ידע להביא את התוצאות הנכונות, הוא עשוי לחרוץ גורלות ולשנות את התמונה. אבל מה בעצם עושה חוקר פרטי במהלך חקירות אישות? ובכן, הדגש הוא על דיסקרטיות ושקט. אסור בעבודה שכזו להשאיר שובל של סימנים אחריך, שכן הדבר יכול להיתלות אצל הנבגד ולהתפוצץ בפניי בן הזוג השני. את העבודה השקטה מבצעים על ידי קריאה נכונה של הסימנים שתוארו קודם, ובאמצעות שימוש בטכנולוגיות אשר מסייעות לעקוב אחר הבוגד ולגלות מה הוא זומם. מעקב אחר המכונית של הנאשם, האזנות סתר למכשיר הסלולרי שלו והגעה אל תיבת המייל, הם רק חלק מן הפעולות אשר נוקט בהן חוקר פרטי בכדי להגיע אל האמת.

"המעקב" הוא הכתובת

במידה ומריח לכם משהו לא טוב, התמונה לא מסתדרת, ואתם חושדים שמשהו אינו כשורה, אל תהססו לפנות אל "המעקב". צוות של חוקרים פרטיים אשר מתמחים בין היתר בתחום של חקירות בגידות או חקירות אישות, מוכן להיפגש עימכם ולספר לו מה ההשלכות של הפעולה ומה עומד להתבצע. דעו כי לחקירות אישות ישנן השלכות גדולות מעבר לגילוי האמת, ועל כן רק במידה ושקלתם את הנושא בכובד ראש והתייעצתם עם עורך דין, יש לפנות אל חוקר פרטי.