חוקר פרטי – חקירות בגידות


כאשר מדובר על עולם בני הזוג, המקום להרוויח גדול הוא. אולם, לפעמים הזוגיות נתקלת בקשיים והקסם נעלם, ואחד מן הצדדים פונה אל עבר אפיקים אחרים לחפש אחר שאבד. לפעולת הבגידה, מתלווים לא רק השלכות על הצד הנבגד, אלא לעיתים גם על הזוגיות עצמה, הרכוש, הילדים ועוד. לכן, חקירות בגידות אינן באות רק לספק תשובה, אמת ואת הצורך לדעת, אלא גם כדי להשליך על הסכמים כאלו ואחרים. קיראו במאמר זה אודות הנושא של חקירות בגידות, ועל עבודתו של חוקר פרטי בתחום זה.

סימנים חשודים

במידה ומערכת היחסים שלכם עם בן או בת הזוג קיבלו תפנית קרה, אינם כפי שבעבר, יתכן והדבר ידחוף את אחד הצדדים לבגוד. פעמים רבות, נראים הדברים על פני השטח כנורמלים ועדיין מתקיימות בגידות, ולעיתים ישנם סימנים מחשידים. במידה ובן או בת הזוג שלכם מתעסקים בטלפון יותר מהרגיל (על אף שבימינו, קשה לאתר סממן זה); מתכתב הרבה, מוחק שיחות ושירשורי מסרונים, המכשיר על מצב רטט לידכם ועוד, תכן כי בן או בת הזוג שלכם מנהלים שיחות מול גורם עליו הם לא מעוניינים שתדעו. האם זה מאהב? ובכן, ישנם עוד פעולות מחשידות. האם החל להתלבש אחרת, או לחילופין, שם דגש יתר על הופעתו? האם מרבה לאחר לעבודה, להשתמש בתירוצים למקום הימצאו וניגש ישר למקלחת עם שובו? כל אלו עשויים להיות פעולות של מישהו או מישהי המתעסקים בבגידה. גם אופי והתנהגות יכולים לקבל תפנית כאשר יש בוגד בסביבה. חוסר סבלנות וחוסר בחיבה הם סממנים כי נמאס לבן הזוג מן הצד השני, וכי הוא מוצא סיפוק לצרכיו במקום אחר.

השלכות הממצאים

איננו מתיימרים להיות צד משפטי בנושא, ועל כן כל מה שנכתוב בחלק זה יהיה בכדי להביא לכם חלק מן ההשלכות בהן נתקלנו, לאחר ביצוע של עבודת חקירות בגידות. במידה והדבר רלוונטי לכם, אנו מציעים לכם להשתמש בשירותיו של עורך דין מוסמך אשר ייעץ לכם. על כל פנים, תוצאה של בגידות יכולה להוות השלכות של ממש, על רכוש, מערכות יחסים ועוד. למשל, במקרה שבו הוכחה בגידה, על הבוגד לשאת בכל ההוצאות אשר נוצרו בשל הבגידה או במהלך תקופתה. כמו כן, אישה שבגדה מאבדת את זכויותיה הכתובות בכתובה, ועשויה להיות מנושלת מחלקה לפי חוק יחסי מימון של בית הדין הרבני. בגידות יכולות להוות עילה להתחלת הסכם גירושין, ובשלב מאוחר יותר, אך להשפיע על בית המשפט במתן משמורת על הצאצאים.

חוקר פרטי ופועלו

עבודתו של חוקר פרטי בתחום הבגידות אינו פשוט, שכן הוא צירך לשמור על דיסקרטיות, חשאיות ולהביא ממצאים שאינם משתמעים לשני פנים. על כן, חוקר פרטי מיומן יידע לא רק להבין את התמונה הכוללת מן החלקים המפוזרים, אלא גם כיצד להביא להוכחות חותכות. במידה ובן או בת הזוג, יספקו את החוקר הפרטי במידע רלוונטי אשר יכול לקדם ולעזור בהליך מעקב, כמו תמונה עדכנית, מספר רכב, כתובת העבודה וכו', הרי שהתוצאות גם יהיו בהתאם.