חוקר פרטי


חוקר פרטי – עבודה מקצועית ודיסקרטית

חוקר פרטי מיועד למצבים מיוחדים בו זקוקים למידע מסויים, ואין לאדם הפרטי את האמצעים להשיגו בעצמו. שכבעל מקצוע, החוקר הפרטי כנראה יוכל להגיע לאמת ולפתור את התעלומה. באמצעות טכניקות מקצועיות, הוא יוכל לבצע את החקירה ברגישות ובדיסקרטיות. הוא יעבוד ביסודיות, ישיג ראיות, ויעקוב ויבלוש בהתאם לצורך.  כשמשתמשים בשירותיו של חוקר, נמנעים ממצבים לא נעימים בהם האחרים מבחינים במעקב, במיוחד כאשר החשדות אינם אמיתיים…

חוקרים פרטיים שונים מתמחים בעניינים שונים. יש העוסקים בחקירות הונאות ביטוח, ואת המומחים לאיתור נעדרים. ישנם חוקרים כלכליים: הללו עוסקים בירושות ובצוואות. הם גם מנהלים חקירות כלכליות, המיועדות לוודא את מצבו הפיננסי של האדם. יש חוקרים פרטיים הבאים לשימוש בעסקים: הם מקבצים מידע לגבי עסקים מתחרים, מבררים פרטים על עובדים פוטנציאלים, או חוקרים מקור גניבות. החוקר הפרטי העובד תחת משרד חקירות, יכול להתייעץ עם החוקרים האחרים המתמחים כל אחד בנושא שלו.

מה כדאי לברר – חוקר פרטי

בבחירת חוקר פרטי, כמובן שיש לוודא שיש לו רישיון ממשרד המשפטים, אך לבד מזאת, חשוב לברר שהוא אמין, מקצועי ומנוסה. מומלץ לאסוף המלצות מלקוחות שהשתמשו בשירותיו.

כנכתב לעיל, חוקרים שונים מתמחים בנושאים שונים, ולכן, כדאי לברר שהוא מתאים למטרתכם. יש לשואלו על שיטות החקירה שלו, וכן, האם נדרשות ממכם פעולות שונות, ולבדוק אם הדבר מתאים לכם. בנוסף, בררו מראש את עלויות החקירה עד לסיומה.