חוקר פרטי במרכז


חוקר פרטי לשירותך!

חוקר פרטי במרכז בא לשרת את הלקוח, בכך שמשיג עבורו מידע אותו לא היה יכול הלקוח להשיג בכוחות עצמו. חוקר פרטי במרכז לא משרת רק את תושבי המרכז, אלא גם כל אדם המעוניין בשירותיו. לחוקר טכניקות מקצועיות המאפשרות לו לבלוש, לעקוב, לחקור ולהעלות מידע, בלי שיבחינו האחרים בכך. ברוב המקרים, הוא יסייע לגילוי האמת, ולפתרון התעלומה.

כאשר מקבל החוקר לידיו תיק חקירה, הוא נעשה שותף ללקוח במידה רבה. הוא מקבל מידע על חייו האישיים ומקבל סמכות לפעול בענייניו, כדי להשיג את האינטרסים של הלקוח, ולהביא לו את התוצאות הרצויות.

חוקרים פרטיים לרוב מתמחים בתחום מסויים, ועל כן, לא כל משימה מתאימה לכל חוקר פרטי. ישנם המתמחים בהשגת מידע מודיעין עסקי- מידע לגבי חברות מתחרות. יש המבצעים חקירות כלכליות, כדי לאתר ירושות וצוואות, או כדי לקבל תמונת מצב אמיתית על מצבו הפיננסי על אדם מסויים. יש העוסקים בחקירות עסקיות, בה הם מבררים על חברות מסויימות, בטרם יכנס הלקוח לשותפות עסקית עמם, או החוקרים גניבה שבוצעה במקום העבודה.

כמה זה עולה?

שירותיו של חוקר פרטי אינם זולים, אך אם לוקחים בחשבון, שהוא עשוי לעזור לפתור את הבעיה ולחסוך הוצאות אחרות, הדבר משתלם. מבחינה חוקית, לא ניתן לשלם לחוקר לפי תוצאות החקירה. החוקר עשוי לתת הערכת מחיר ראשונית בהתאם לעבודה שייעשה במסגרת התפקיד. עם זאת, יש לזכור שהעבודה היא דינמית: תוך כדי העבודה יתכן ויעלה הצורך בהפעלת מקורות מידע אחרים, בהרחבת הפעילות, ועוד.