חקירות כלכליות


מצבים הדורשים חקירות כלכליות יכולת כלכלית-

במקרים רבים אנו נתקלים באדם שחייב לנו סכום כספי גדול, אך אותו בעל חוב טוען שאין ביכולתו לשלם את החוב הרובץ על כתפו. במקרים אלו צריך לעשות חקירת יכולת כלכלית של אותו בעל חוב ולבדוק האם באמת הינו במצוקה כלכלית או שלמעשה מדובר בשקר שנועד לתת לכם לחשוב שאינו יכול לשלם את חובו. תהליך בדיקת חקירת יכולת כלכלית היא חקירות כלכליות לבדוק האם לאותו בעל חוב יש הנכסים או הרכוש הדרוש כדי להחזיר לכם את החוב, כמו כן צריך לחפש אחר עובדות מוצקות ליכולת  או אי יכולת כלכלית, כמו: דוחות, ראיות מצולמות מפלילות, תיקים מהרשות ההוצאה לפועל וכד.

רשות ההוצאה לפועל- חקירות כלכליות

במגמה למגר את התופעות של בעלי חובות, הרשות להוצאה לפועל מקיימת מענה, ונותנת אינפורמציה כלכלית על אדם מסוים, האם להירתע מלעשות איתו עסקאות או האם יוכל לעמוד בהחזרי החובה העסקית אשר נטל על עצמו. לצורך חקירות כלכליות יש להיכנס לאתר הרשות להוצאה לפעול, למלא פרטים אודות עצמך, וכן תעודת זהות של האדם אודותיו מבוקש המידע. האינפורמציה תישלח לכתובת המייל שלך בתוך כמה ימים על הרבעון האחרון בסמוך לבקשת המידע.
מידע זה מקטין את הסיכויים ליצור עסקאות עם גורמים מפוקפקים, ותורמת לצמצום גודל העסקה או אם בכלל לקיימה. כמו כן ניתן להיעזר גם בחוקר פרטי אשר יעשה בשבילכם את חקירת יכולת כלכלית דבר שעוזר למקד את מצוקת בעיותיכם.