חקירות אישות


חקירות אישות- איך יודעים?

דפוסי התנהגות של בן זוגכם יכול להעלות חשד לבגידה. לפי מחקרים העוסקים בבגידות ובחקירות אישות מצביעים בברור על שינוי התנהגות אצל בן זוגם. המאפיינים הבולטים העולים הם: חוסר סבלנות ועצבנות לשאר בני המשפחה, העדריות לא רגילות מהבית, שליחת וקבלת מסרנים ומחיקתם המידית, לקיחת הפלאפון לכל מקום- גם לשירותים ולמקלחת, תנועות לא רגילות בחשבון הבנק, קיום יחסי מין לעתים רחוקות עם בן הזוג.

חקירות אישות-דרכי פעולה

יחסים פגומים בין איש לאישה הנו נושא רגיש המצריך טיפול עדין ויסודי. יש התייחסות גם לאנשים שמסביב כגון: בני משפחותיהם, חברים, וכמובן מעל הכול הילדים הנפגעים העיקרים. במערכת יחסים יש זכויות וחובות על כל צד ולכן ברגע שנפגעת המערכת ויש חשד שאחד מבין הזוג בוגד או אינו מעוניין בקשר יותר מתחילים לבצע חקירות אישות.

כאשר אחד מבני הזוג מחליט לפתוח בתהליך, הוא מצפה לקבל הוכחות חותכות לגבי הלבטים הפנימיים שלו. חקירות אישות מתבצעות באיסוף מידע מקיף אודות הרגליו וסדר יומו של בן הזוג כגון: שעות יציאה מבית, מקומות בילוי, פגישות, מקום עבודה. לעתים חקירות אישות מעלות ממצאים מפלילים כבר ביום הראשון, ולעתים אחרי שבוע. ברגע שמגיעים להוכחה מוחלטת מגיע השלב שמצריך לספר לבן הזוג אודות הממצאים, זהו תהליך קשה ולפעמים נתקלים בעוינות מהצד הבוגד לכן חשוב שאיש מקצוע יבשר את הבשורה בצורה הרגישה ביותר בפגישה עם שני הצדדים ויעדכן את בן הזוג שהתבצעה עליו החקירה בפרטים הנוכחים.